• RU
 • EN
 • UA

Рассчитываем стоимость

Моментальний розрахунок доставки з Китаю

Питання-Відповідь

01Як розрахувати вартість доставки з Китаю?

Провести розрахунок вартості доставки з Китаю зручніше за все буде на нашому сайті, використовуючи калькулятор Cargo App. Для цього достатньо внести інформацію про вантаж: вказати найменування товару, вагу в кілограмах, вибрати спосіб перевезення – повний контейнер чи перевезення збірних вантажів. Також потрібно вказати порт в Китаї та обрати один з українських портів – Одеський, Чорноморський або Південний.

02Що таке калькулятор доставки?

Калькулятор доставки з Китаю – це онлайн-калькулятор, що допомагає швидко розрахувати ціну перевезення. Вказавши основну інформацію про вантаж (назву, вагу, маршрут та спосіб перевезення), можна з максимальною точністю визначити вартість доставки товарів з Китаю. Це зручний і простий спосіб розрахунку, що дозволяє швидко визначити суму витрат на транспортування та вигоду від замовлення товарів.

03Як швидко я можу розрахувати вартість доставки з Китаю?

Онлайн-калькулятор Cargo App на сайті компанії Olenich Group допомагає швидко визначити вартість доставки. Для цього непотрібно очікувати на дзвінок менеджера та вводити безліч інформації. Достатньо вказати назву та вагу товару, порт відправлення та місце призначення. Розрахунок вартості перевезення проводиться миттєво – достатньо почекати декілька секунд.

04Як я можу зв’язатися з Вами?

Для замовлення доставки по Україні та послуг міжнародного перевезення, зокрема доставки з Китаю, можна заповнити онлайн-форму на сайті компанії Olenich Group. Ми зв’яжемось з Вами в найкоротший термін та обговоримо всі деталі перевезення. Також можна самостійно зателефонувати в нашу компанію за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Ви можете замовити перевезення в онлайн режимі, де б Ви не знаходились.

 • Калькулятор доставки з Китаю Cargo App – найкращий помічник для визначення ціни на товари! Кожного дня мільйони людей замовляють канцтовари, електроніку та обладнання на китайських сайтах. Низька ціна не тільки дозволяє заощадити, а й розвивати свій бізнес. Тому доставка вантажу з КНР актуальна як ніколи. 

  Щоб отримати миттєвий розрахунок вартості перевезення, скористайтесь калькулятором на сайті компанії Olenich Group!

  Cargo App – швидкий розрахунок вартості доставки з Китаю!

  Всесвітньо відомі магазини КНР пропонують безліч унікальних товарів за доступними цінами. Інколи їх вартість в декілька разів нижча за ту, що представлена на вітчизняному ринку. Замовлення товарів з Китаю зростають щороку, тому виникає потреба у швидкій та якісній доставці. 

  Olenich Group пропонує доставку вантажу з Китаю за найвигіднішими умовами! Ми перевозимо будь-які товари – від іграшок до медичного та промислового устаткування. Для розрахунку вартості доставки зручно використовувати калькулятор доставки з Китаю Cargo App – це дозволить зрозуміти, наскільки дорогою виявиться доставка та чи вигідно замовляти імпортний товар.

  Розрахунок доставки з Китаю особливо важливий для українських підприємців, які закуповують товар в КНР для перепродажу на вітчизняному ринку. Це дозволить дотримуватись визначеного бюджету та не виходити за його рамки. Калькулятор доставки з Китаю Cargo App визначає ціни максимально приближені до реальних.

  Для того, щоб провести розрахунок вартості доставки з Китаю, потрібно на сайті компанії Olenich Group перейти в розділ «Cargo App», де розташований калькулятор для розрахунку ціни. У відповідні поля потрібно внести інформацію про товар:

  • вказати найменування порту в Китаї та вибрати один з трьох портів в Україні: Одеський, Південний або Чорноморський;
  • обрати тип контейнера, в якому буде перевозитись вантаж: 20 футів, 40 футів чи LCL-відвантаження;
  • вказати вагу вантажу в кілограмах;
  • поставити «галочку», якщо потрібно перевезти небезпечний вантаж. 

  Такий розрахунок доставки з Китаю займає лічені секунди. Для більш детальної інформації можна звернутись до нас за телефонами, вказаними у розділі «Контакти».

 • Як вибрати вигідний спосіб доставки

  Olenich Group доставляє вантажі з Китаю морським транспортом. Це один з найбезпечніших і найдешевших способів перевезення. Ми доставляємо вантажі з порту КНР до одного з трьох портів на півдні України. Вантаж завантажується в контейнер та пломбується. Міцні металеві стінки контейнера захищають товар від пошкоджень та зовнішнього впливу. Така технологія дозволяє перевозити вантажі будь-якого розміру.

  Ми працюємо за двома схемами доставки:

  • FCL (Full container load) – орендується окремий контейнер для доставки;  
  • LCL (Less container load) – перевезення збірних вантажів від декількох замовників.

  Другий варіант оптимальний для посилок невеликого розміру, коли не потрібно оплачувати весь контейнер. Провівши миттєвий розрахунок вартості доставки з Китаю в Cargo App, можна порівняти суму витрат на доставку та визначити найкращий варіант перевезення.

  Тривалість доставки за допомогою морських контейнерних перевезень складає 30–55 днів, залежно від маршруту.

  Від чого залежить вартість доставки вантажу з Китаю

  Єдиної ціни на доставку з Китаю немає. Все залежить від декількох пунктів: типу вантажу, розмірів і ваги, вибраного способу доставки, а також маршруту та кількості портів, у які заходить корабель. 

  Olenich Group транспортує вантажі з КНР за допомогою контейнерних перевезень морськими судами. Це доступний за ціною спосіб, тому ви можете не переживати за високу вартість перевезення. Ми розробляємо оптимальний маршрут, який дозволяє заощадити на доставці, відправляємо вантажі лише постійними, перевіреними шляхами, що гарантує безпеку вантажу та своєчасну доставку.

  Вартість кожного перевезення визначається індивідуально, виходячи з особливостей вантажу. Міжнародні перевезення включають мито та інші митні платежі, сума яких відрізняється в залежності від товару. Для швидкого розрахунку зручно застосувати калькулятор доставки з Китаю на нашому сайті.

  Обираючи міжнародні перевезення з Olenich Group, ви отримуєте швидку та якісну доставку з Китаю. Ми перевозимо товари морським транспортом по провірених маршрутах, тому гарантуємо цілковиту безпеку вантажу. Ви можете замовити доставку будь-якого товару – в контейнер вміщаються як дрібні, так і великогабаритні вантажі. Ми швидко реагуємо на зміни умов та непередбачені ситуації, тому з легкістю виконуємо найскладніші замовлення. Для економії часу пропонуємо провести миттєвий розрахунок вартості доставки, використовуючи калькулятор доставки з Китаю. Він допоможе оцінити розмір витрат на транспортування та визначити вигоду від замовлення товару. 

Детальніше

Менше