• RU
 • EN
 • UA

Рассчитываем стоимость

Моментальний розрахунок внутрішніх перевезень

   Ми пропонуємо кращу ціну на перевезення завдяки спеціальним домовленостями з нашими партнерами

   Питання-Відповідь

   01Де розрахувати вартість перевезення вантажу по всій Україні?

   Розрахувати вартість перевезення зручно на нашому сайті, використовуючи онлайн-калькулятор. Для цього потрібно вказати особливості вантажу, тип перевезення (повний контейнер чи перевезення збірних вантажів), пункт відправки і призначення. Ви отримаєте миттєвий розрахунок всього за декілька секунд. Не потрібно телефонувати до менеджерів чи надавати безліч інформації. 

   02Що таке калькулятор вартості перевезення вантажів?

   Калькулятор вартості перевезення вантажів – це зручний онлайн сервіс, що дозволяє швидко розрахувати ціну транспортування. Ви можете отримати миттєвий розрахунок в будь-який час дня і ночі.  Достатньо надати основну інформацію про вантаж, вказати місце відправки та отримання, а також спосіб перевезення. Всього за декілька секунд Ви дізнаєтесь, чи вигідно імпортувати/експортувати товар.

   03Як швидко я можу розрахувати вартість перевезення вантажу?

   Онлайн-калькулятор розрахунку вартості перевезення на сайті компанії Olenich Group дозволяє миттєво визначити ціну доставки. Це зручний і простий в користуванні сервіс. Для розрахунку не потрібно телефонувати в компанію чи проводити складні операції. Достатньо вказати найменування, клас вантажу та приблизну вагу, місце відправлення та призначення і почекати декілька секунд.

   04Як я можу зв’язатися з Вами?

   Замовити доставку вантажу можна в онлайн-режимі. Немає різниці, в якій країні чи регіоні Ви знаходитесь: ми працюємо з відправниками по всьому світу. Для оформлення заявки на перевезення потрібно заповнити онлайн-форму на сайті Olenich Group. Ми зв’яжемось з Вами в найкоротший термін та детально розкажемо про особливості перевезення. Також можна зателефонувати в нашу компанію за номерами, що вказані в розділі «Контакти».

   • Попередній розрахунок перевезень вантажів важливий для того, щоб обидві сторони були задоволені співпрацею. Визначення вартості перевезення дозволяє зрозуміти, наскільки вигідно закуповувати та продавати товар, оскільки доставка – одна з суттєвих витрат, які формують ціну товару. 

    Компанія Olenich Group розробила зручний калькулятор вартості перевезення вантажів по всій Україні та за її межами. Сервіс дуже простий у використанні й дозволяє провести миттєвий розрахунок!

    З чого формується ціна на перевезення

    Розрахунок перевезень вантажів по всій Україні та за кордоном здійснюється індивідуально, виходячи з особливостей вантажу. Ціна залежать від декількох аспектів.

    Складність маршруту – один з головних факторів, що впливає на ціну перевезення. Тарифи можуть відрізнятися в межах міста, регіону чи країни. Це відноситься як до країни відправника, так і країни отримувача. Може враховуватись зворотна доставка та відправка збірних вантажів. Ціна на збірні вантажі формується відповідно до кількості відправників та особливостей товару.

    Вибір способу перевезення – морський транспорт в рази дешевший, ніж авто чи авіа. Однак доставка морем займає набагато більше часу.

    Витрати на обслуговування та ремонт транспортного засобу – враховується вартість палива, обслуговування, коефіцієнт зносу автомобіля та інші технічні характеристики. Також беруться до уваги експедирування та охорона вантажу, а також тип вантажу, який буде перевозитись – різні види вантажів потребують різних умов перевезення та типу транспортного засобу: рефрижератори, платформи, тентові причепи, цистерни тощо. Для перевезення небезпечних вантажів задіюється не тільки спеціальний транспорт, а й відповідний досвід водія і дозволи на транспортування.

    Також беруться до уваги послуги навантаження і розвантаження вантажів, якщо такі передбачені договором про перевезення. До того ж на розрахунок перевезень вантажів впливають і витрати на оформлення митних документів, супровідних документів, дозволів, оплата пакувальних матеріалів та складських послуг.

   • Калькулятор вартості перевезення вантажів Olenich Group

    Попереднє визначення вартості доставки є гарантією успішної співпраці, тому ми створили простий та комфортний сервіс для визначення максимально точної ціни на доставку. Ми пропонуємо швидкий розрахунок перевезень вантажів по всій Україні та за кордоном за допомогою зручного онлайн-калькулятора. Для цього потрібно знати тип вантажу,  габарити та вагу: до 5 тон, 5-10 тон або більше 10. Потрібно вказати тип перевезення: повне чи часткове. Також вибрати тип кузова (тентовий чи з суцільного металу) і документи (CMR або Carnet TIR). 

    На розрахунок перевезень вантажів також впливає маршрут, тому потрібно вказати місце відправлення та призначення. Якщо вантаж перевищує зазначені параметри або важко самостійно розрахувати ціну, зателефонуйте в Olenich Group – і ми допоможемо! 

    Як здійснюється перевезення вантажів

    Після того, як тарифи на перевезення узгодженні, ми готуємо вантаж до відправки: зважуємо, упаковуємо та оформляємо відповідні документи – договір, накладні, супровідні документи. У вартість можна включити додаткові послуги – кур’єрські, розвантажувальні та інші. Olenich Group організовує весь процес доставки: від завантаження до розвантаження в місці призначення.

    Ми підбираємо найкращий вид транспорту для перевезення вантажу, відповідно до його форм, ваги та габаритів. Це може бути вантажівка з тентовим або металевим кузовом, рефрижератор, платформи, морський та авіатранспорт. Ми здійснюємо контейнерні перевезення в танк-контейнерах, платформах та відкритих конструкціях, проводимо розрахунок перевезень вантажів по всій Україні та міжнародних перевезень. Інформуємо про умови транспортування, прибуття транспорту та інші деталі, розробляємо зручний та безпечний маршрут, тому вантаж завжди доставляється вчасно, без затримок. 

    Ми надаємо звіти про виконані роботи, а окрім цього, беремо на себе й інші завдання, пов’язані з логістикою. Наприклад, оформлення документів та допомога в отриманні страховки. Ми надаємо весь комплекс логістичних послуг та гарантуємо швидку і безпечну доставку. Використовуємо сучасні види транспорту, які обладнані для перевезення різних вантажів – негабаритні, наливні, небезпечні та ті, які потребують спеціального температурного режиму.

    Вартість перевезення вантажів розраховується індивідуально для кожного клієнта. Вона залежить від особливостей вантажу, маршруту та інших особливостей. Для того, щоб миттєво розрахувати ціну доставки, зручно використати калькулятор вартості перевезення вантажів на сайті компанії Olenich Group. Це простий у використанні сервіс, що дозволяє за лічені секунди дізнатись вартість перевезення. Якщо ж ціну не можна визначити самостійно через певні особливості товару, зателефонуйте нам – і ми вирішимо це питання!

   Детальніше

   Менше