• RU
 • EN
 • UA

Контейнерні перевезення через порти України

Основною спеціалізацією компанії є організація міжнародних контейнерних перевезень через порти України. У комбінації з контейнерними перевезеннями ми організовуємо міжнародні перевезення вантажів автотранспортом, у залізничних вагонах, залізничними платформами, перевантаження вантажу між цими видами транспорту і контейнерами, а також увесь спектр супутніх послуг.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Як я можу замовити контейнерну доставку?

Olenich Group спеціалізується на контейнерних перевезеннях різних типів вантажів по всьому світу. Це недорогий спосіб доставки великогабаритних вантажів або ж товарів, що вимагають особливих умов перевезення. Замовити контейнерну доставку легко на сайті компанії. Можна заповнити форму, вказавши найменування вантажу, вагу та місце призначення. Вам зателефонує менеджер і підбере найкращий маршрут. Також можна самостійно зателефонувати за вказаним номером.

02Як здійснюються міжнародні контейнерні перевезення?

Контейнерні перевезення здійснюються в декілька етапів. Спочатку ми готуємо до завантаження вантаж, розробляємо оптимальний маршрут та оформляємо відповідні документи. Підбираємо контейнер згідно вимог перевезення. Після завантаження контейнер пломбується, а на місці призначення перевіряється цілісність пломби. Правильна організація перевезення гарантує безпечну та швидку доставку.

03Куди Ви здійснюєте контейнерні перевезення?

Ми спеціалізуємось на перевезеннях вантажів в будь-яку точку нашої планети. Займаємось імпортом та експортом товарів, допомагаємо оформити відповідні документи. Ви можете замовити доставку з Європи та Азії, а також відправити товар з України. Для перевезення великогабаритних вантажів можна замовити весь контейнер (FCL), а для дрібних посилок – місце в контейнері (LCL). Заповніть заявку на сайті і ми підберемо найкращий варіант.

04Чи проходить контейнерне транспортування через українські порти?

Компанія Olenich Group здійснює міжнародні перевезення комплексних та збірних вантажів в контейнерах різного типу. Ми транспортуємо велико- і дрібногабаритні вантажі в будь-який порт світу. В Україні морські перевезення відбуваються через три порти на півдні країни – Одеський, Південний та Чорноморськ. Розвинена інфраструктура та застосування новітніх технологій дозволяє постійно відслідковувати переміщення контейнерів.

05Скільки часу займає контейнерна доставка морем?

Контейнерні перевезення вантажів морем займають від 7 до 60 днів. Все залежить від країни відправника та місця призначення. Ми розробляємо найкращий маршрут, що дозволяє оперативно доставляти товар в будь-яку точку світу. Багато часу займає оформлення супровідних документів, тож ми надаємо послуги митного брокера, щоб оформлення вантажу пройшло легко та без затримок.
 • Контейнерні перевезення – один з найбільш оптимальних і доступних способів транспортування дрібно- та великогабаритних вантажів. Вони дозволяють оперативно та безпечно доставити товар в будь-яку точку світу. Доставка з Азії та Європи найчастіше виконується саме за допомогою контейнерних перевезень. Так відправник і одержувач можуть суттєво заощадити час і кошти на вирішення інших важливих питань.

  Olenich Group пропонує логістичні послуги – розробку оптимального маршруту, організацію перевезення та послуги митного брокера для оформлення необхідної документації й вирішення складних ситуацій.
  Міжнародні контейнерні перевезення – швидка доставка будь-якого вантажу!

  Перевезення вантажів за допомогою контейнерів – один з найбезпечніших та недорогих видів транспортування. Такий спосіб доставки дозволяє транспортувати велико- та дрібногабаритні вантажі в будь-яку країну. Відправник та отримувач повністю впевнені в тому, що вантаж доставлять до місця призначення вчасно і без перешкод. Саме тому контейнерні перевезення настільки популярні.

  Olenich Group забезпечує міжнародні перевезення вантажів як комплексних, так і збірних в контейнерах різного типу. Ми організовуємо доставку вантажів в будь-який порт світу. Морські перевезення здійснюються через три українських порти – Одеський, Південний та Чорноморськ. Високорозвинена інфраструктура дозволяє безперервно контролювати переміщення контейнерів.
  Транспортування включає декілька етапів. Для початку ми розробляємо оптимальний маршрут для експорту товару чи доставка з Європи та Азії. Контейнерні перевезення здійснюються за постійними, провіреними шляхами, тому ми з максимальною точністю складаємо маршрут та можемо легко передбачити всі можливі ситуації. Обираємо необхідний тип контейнера і передаємо його для подальшого завантаження. Займаємось погрузкою, перевалкою та вивантаженням вантажу в порту призначення.

  Для доставки невеликої посилки пропонуємо послугу перевезення збірних вантажів – декілька аналогічних груп товарів перевозяться в одному контейнері. Таким чином можна суттєво заощадити кошти та отримати своєчасну доставку.
  Одним з найважливіших пунктів, що включають міжнародні вантажні перевезення Olenich Group, є безпека вантажу. Перед відправкою вантаж ретельно оглядається та готується до транспортування: упаковується, щоб запобігти деформації, пошкодження чи перегріву. В металевій конструкції з міцними стінками товарно-матеріальні цінності повністю захищені від пошкоджень та будь-якого зовнішнього впливу. Завантаживши товар, всі контейнери пломбуються, а після прибуття перевіряється наявність пломб.

  Міжнародні перевезення вантажів, доставка з Європи та Азії, передбачає оформлення великої кількості документів. Самостійно розібратись в тонкощах оформлення та юридичних питаннях іноді буває дуже важко. Ми допомагаємо підготувати документи для перевезення вантажів через кордон – митне оформлення імпорту, експорту та транзиту. Ось чому з нами буде максимально зручно!

 • Вибір контейнера для міжнародних перевезень вантажів
  Вантажний контейнер – це надійна конструкція, що дозволяє без пошкоджень перевозити товар різними видами транспорту. Вони відрізняються за конструкцією, масою і вантажопідйомністю. Найчастіше використовують конструкції, що витримують до 3-5 тон. Об’ємні вантажі перевозять у 40-футових контейнерах (1 фут – 0,3048 метра), а дрібногабаритні – у 20-футових конструкціях.

  Для вантажів, що потребують певного температурного режиму, ми застосовуємо рефрижераторні контейнери. Якщо потрібно завантажити товар зверху, використовуємо контейнери з тентовим дахом. Також підбираємо спеціальні танк-контейнери для перевезення рідких і газоподібних речовин.

  Olenich Group – вигідні контейнерні перевезення!
  Правильно організовані міжнародні вантажні перевезення дозволять розширити бізнес та вийти на зовнішній ринок. За допомогою контейнерних перевезень можна доставляти будь-який товар в найвіддаленіші регіони! Завдяки високій місткості в конструкціях легко перевозити об’ємні та маленькі посилки, а міцний каркас надійно захищатиме вантаж всередині.
  Всі контейнери відповідають єдиному міжнародному стандарту, тому підходять для різних видів транспорту – залізничний, автомобільний чи морський. Контейнер легко перевантажується з одного виду транспорту на інший, тому вантаж можна одночасно перевозити різними способами.

  Ціна на контейнерні перевезення є досить низькою в порівнянні з іншими способами доставки, а для більшої зручності ми використовуємо дві системи доставки:

  • FCL (Full Container Loading) – повне завантаження контейнера.
  • LCL (Less Than Container Load) – перевезення збірних вантажів схожої комплектації.

  Обираючи перший варіант, замовник може розпоряджатися простором контейнера як завгодно. Вантаж доставляється тільки одному одержувачу. Другий метод передбачає наповнення контейнера посилками різних замовників, які транспортуються по одному документу. Вартість такого перевезення значно нижча звичайної.

  Сьогодні міжнародні вантажні перевезення за допомогою контейнерів є найвигіднішим способом доставки різних видів вантажів. Висока місткість та надійність конструкції дозволяє перевозити товари без ризику пошкодження. А поставлена пломба на контейнері гарантує збереження його вмісту. Також не потрібно орендувати складські приміщення для великогабаритних вантажів. Доставка може відбуватись різними видами транспорту – контейнер легко переміщається з морського судна на автотранспорт.

  Olenich Group пропонує логістичні послуги з доставки різних видів вантажів. Ми перевозимо вантажі, що вимагають особливих умов, дотримання температурного режиму та наливні вантажі. Підбираємо спеціальні контейнери і розробляємо оптимальний маршрут, що дозволить заощадити час та гроші обом сторонам. Для швидкого перетину кордону ми допомагаємо з оформленням документації та надаємо послуги митного брокера.

Детальніше

Менше