• RU
 • EN
 • UA

Перевезення наливних вантажів

Ми пропонуємо ефективний спосіб перевезення наливних вантажів у танк-контейнерах, який дозволяє зменшити вартість продукту, виключити витрати на тару, її заливання, зливання, утилізацію і відповідає жорстким міжнародним екологічним стандартам.

Завдяки агресивній, орієнтованій на клієнта політиці, широкій мережі агентств ми запропонуємо Вам найоптимальніше рішення для транспортування наливного вантажу до будь-якої точки світу.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Що таке наливні вантажі?

Наливні вантажі – це речовини, які вимагають спеціальних умов перевезення. До них відносяться нафта і нафтопродукти, зріджені гази та продукти харчування – олія, молоко тощо. Для перевезення таких вантажів Olenich Group використовує танк-контейнери – міцні металеві цистерни стандартного розміру, які дозволяють перевозити рідкі вантажі на будь-якому типі транспорту. Такий спосіб доставки дозволяє зменшити витрати та час на транспортування.

02Хто здійснює перевезення наливних вантажів?

Olenich Group відправляє наливні вантажі по Україні та в будь-яку точку світу. Для цього ми використовуємо автомобільний, морський та авіатранспорт. Автотранспортом можна швидко доставити вантаж на материкову частину Європи і Азії, а морським та авіа – у віддалені куточки світу. Ми розробляємо оптимальні маршрути перевезення та безперервно моніторимо переміщення вантажу, тож ви можете бути впевнені в безпеці доставки.

03Які особливості перевезення рідких наливних вантажів?

Перевезення наливного вантажу – це специфічний та трудомісткий процес, що вимагає особливої підготовки. Для цього потрібно використовувати спеціальну тару – цистерни і танк-контейнери. Для кожного виду вантажу ми використовуємо окремі контейнери, які проходять попередню перевірку на чистоту. Міжнародне перевезення вимагає відповідних дозволів, сертифікатів та супровідних документів, отримати які допоможе наш митний брокер.

04Як я можу зв’язатися з вами?

Для оформлення доставки наливних вантажів потрібно заповнити заявку на нашому сайті або ж зателефонувати за вказаними номерами. Щоб оформити заявку, потрібно внести дані про  особливості вантажу – найменування, вагу та додаткові відомості. Також необхідно вказати, звідки і куди перевозиться вантаж. Ми зв’яжемось з Вами в найкоротші терміни та узгодимо всі деталі.

 • Перевезення наливних вантажів в танк-контейнерах від Olenich Group – найкраще рішення доставки речовин!

  Ми використовуємо тільки дієві способи транспортування, що дозволяє заощадити кошти і зменшити кінцеву вартість продукту. Не потрібно включати витрати на тару, завантаження та розвантаження наливних вантажів, а також утилізацію.

  Такий процес повинен відповідати жорстким міжнародним стандартам екології, тому може викликати певні труднощі. Танк-контейнери мають стандартні розміри і з легкістю можуть перевозитись будь-яким видом транспорту – морським, автомобільним та авіатранспортом. Вам не доведеться щоразу переливати речовину в нову тару, що дуже зручно. Ми доставляємо будь-які наливні вантажі – як хімічні, так і харчові, та виконуємо найскладніші замовлення!

  Безпечне перевезення наливних вантажів за допомогою танк-контейнерів
  Наливні або рідкі вантажі – це особливий тип вантажів, який вимагає спеціальної тари для перевезення, наприклад цистерни або танк-контейнера. Наливні вантажі поділяються на харчові та хімічні. До перших відносяться олія, молоко, спирт тощо. До другого типу – нафта і нафтопродукти та зрідженні гази. Olenich Group перевозить такі вантажі в спеціалізованих танк-контейнерах морським, автомобільним та авіатранспортом.
  Класичний танк-контейнер має вигляд жорсткої металевої цистерни з дном еліптичної форми, зафіксованої в сталевій рамі. Він надійно захищає вантаж від пошкодження під час навантаження чи транспортування.
  Перевезення рідких вантажів за допомогою танк-контейнера повністю безпечне, оскільки внутрішня частина обробляється спеціальними засобами для зберігання речовин і зріджених газів. Покритий теплоізоляційним шаром і оснащений холодильним агрегатом, танк-контейнер дозволяє перевозити речовини, які вимагають спеціального температурного режиму. Контейнери для харчових продуктів виготовлені з нержавіючої сталі, що захищає їх від корозії.

  Габарити відповідають міжнародним стандартам, тому танк-контейнер легко закріпляється на будь-якому виді транспорту. Це зручна тара для інтермодальних перевезень, тобто перевантажування з одного транспортного засобу на інший.

 • Як відбувається перевезення наливного вантажу

  Транспортування наливних вантажів – достатньо трудомісткий процес, який складається з декількох етапів. Спочатку ми допомагаємо обрати спосіб перевезення та розробляємо найкращий маршрут для швидкої доставки.
  Olenich Group перевозить рідкі вантажі як по території України, так і за її межами. Ми організовуємо повний цикл перевезення наливних вантажів – від завантаження речовини до її розвантаження в місці призначення. Відслідковуємо переміщення вантажу за допомогою інноваційних технологій, зокрема GPS навігації. Надаємо регулярні звіти про успішність нашої співпраці.

  Для кожного типу вантажу потрібні окремі танк-контейнери. Наприклад, сиру нафту та бензин в однотипних цистернах перевозити не можна. Ми відповідально підходимо до організації кожного окремого перевезення наливних вантажів та враховуємо всі ці нюанси.

  Ми допоможемо перевезти будь-який вантаж – нафту, нафтопродукти, хімічні речовини та продукти харчової промисловості. Усі танк-контейнери очищаються та обробляються після кожного замовлення, про що свідчать відповідні сертифікати. Документи видаються тільки після лабораторної перевірки контейнера на відсутність сторонні речовин, тож ви можете не хвилюватись, що вантаж пошкодиться чи зіпсується. Ми гарантуємо високу якість доставки та дотримуємось встановлених стандартів перевезення.

  Для міжнародного перевезення рідких вантажів надаємо послуги митного брокера: допомагаємо з оформленням документів на експорт, імпорт вантажу, отриманням дозволів та сертифікатів, розраховуємо митні платежі та знаходимо способи, щоб ви могли заощадити на доставці. Допомагаємо отримати страховку на вантаж в кращих страхових компаніях України та світу, таких як «Інго Україна» і «ТТ Клуб». Завдяки страхуванню ви не будете хвилюватись за безпеку вантажу та своєчасність доставки, а у разі непередбачених ситуацій отримаєте компенсацію.
  Компанія Olenich Group допоможе перевезти будь-який тип наливного вантажу. Ми доставляємо харчові продукти та небезпечні речовини в будь-який куточок світу. Використовуємо новітнє обладнання для перевезення та безперервно моніторимо переміщення вантажу. Допомагаємо оформити документи на експорт та імпорт товарів, а також отримати страховку. Ми розуміємо цінність наливних вантажів, тому відповідально підходимо до їхнього навантаження і розвантаження. З нами перевезення рідкого вантажу пройде легко та без затримок, а для того, щоб ви пересвідчились в ефективності нашої співпраці, надаємо регулярні звіти.

Детальніше

Менше